Остеоартроз – причини і лікування

 Людині з давніх часів знайомі проблеми, які періодично виникають зі спиною. Одним з найбільш поширених захворювань є остеоартроз, який поступово призводить до втрати функціональності суглобів і їх деформації. izmenenia-sustavov
Як показали дослідження і результати археологічних досліджень, на остеоартроз хворіли люди ще в кам’яному віці. Це надзвичайно серйозна проблема, через яку людина змушена кардинально змінити свій спосіб життя і відмовитися від звичних занять. На це захворювання хворіють в різних країнах. І як показує статистика, найбільше недугою страждають люди старшого покоління, але це не означає, що хвороба не становить загрозу для молодих.

 Повна втрата функціональності суглобів спостерігається досить рідко, але не варто розслаблятися – спосіб життя наших сучасників, умови їх праці, харчування, екологія та інші проблеми змушують серйозно замислитися, чому захворювання прогресує.

 Факти і дослідження

 Фахівці фіксують приблизно однаковий відсоток захворювань у чоловіків і жінок. Але якщо йти по хворобі суглобів між фалангами, то недуга обирає жінок. 57Існує статистика, згідно з якою представниці прекрасної половини людства хворіють частіше за чоловіків в десять разів. Вельми критичним є період менопаузи.

Захворювання розділяється на:

  • Первинне;
  • Вторинне.

 Існують особливі підходи при лікуванні, які призначаються в разі, якщо суглоб уражається вперше, і другий варіант, коли захворювання прогресує в уже зміненому суглобі. У зв’язку з прогресом в сфері діагностики в даний час відбувається уточнення досліджень.

 Причини

 Сучасні дослідження показують, що дегенеративні процеси мають кілька причин:

  • Гранично високе фізичне навантаження;
  • Інтенсивність впливів на хрящ;
  • Зниження функціональності хряща.

 У зв’язку з цим захворювання отримали розмежування, які пов’язані з виникненням ситуації перевантажень, що трапляються в результаті побутових, професійних умов.

Також серйозним фактором ризику може стати спортивна діяльність, яка не контролюється фахівцями в даній сфері. Через структурних змін суглобовий хрящ вже не в стані успішно справлятися зі звичними раніше навантаженнями. Якщо встановлюється невідповідність між силою навантаження і можливостями хряща, виникає захворювання.

 Дана ситуація виникає в режимі постійних перевантажень, природа яких може бути різною і пов’язаної з фізичними навантаженнями або постійними і однотипними рухами. Небезпечним критерієм є сила тиску на суглоби, яка не змінює свій показник. До групи ризику відносяться спортсмени, фахівці робітничих професій, люди з надмірною вагою. Слід звернути увагу ще на один критерій, коли тиск на суглоб відбувається в одному місці на невеликій площі, дегенерації уникнути дуже важко.

Артроз – досить складне захворювання, яке може бути викликане цілою низкою чинників, в тому числі, і спадкових. Часто захворювання проявляється ураженням тих суглобів, на які припадає велике навантаження – це колінний і тазостегновий суглоб.

 Що відчуває хворий? Часто недуга починається непомітно, і багато хто вважає, що це звичайне перевтома. Тому далеко не завжди звертають увагу на що з’явився хрест в суглобах. І тільки коли виникають болі, людина починає замислюватися і шукати причини даного стану. У стані спокою вдається домогтися поліпшення самопочуття. Але прогресуюче захворювання не дозволяє забути про нього, а больові відчуття стають все більш наполегливими і інтенсивними. Цьому багато в чому сприяють і зростаючі фізичні навантаження. У більшості випадків больові відчуття виявляються в вечірній час.

 Структум – місія лікування і профілактики

 Для того, щоб полегшити стан хворої людини, застосовуються різні препарати. Але, судячи з відгуків пацієнтів, які приймали Структум, саме цей засіб найбільш результативно допомогло позбавитися від болю і зняти запальний процес. structum500mgДія препарату спрямована на активування процесу синтезу гіалуронової кислоти, нормалізації стані хрящів і суглобів, які набувають свою втрачену активність. Ліки здатні зміцнити відсталу тканину і зняти хворобливі відчуття.

 Прийом препарату обумовлюється в кожному конкретному випадку. Тому пацієнти повинні пройти обов’язкове обстеження, за результатами якого призначається лікування. Стуктум не викликає ніяких побічних реакцій, він швидко всмоктується в кишечнику, і вже через три години після прийому надходить в кров.

 Препарат має властивість накопичуватися в хрящах, досягаючи необхідних обсягів. Спостереження показали, що вже через три – чотири тижні лікування стан хворого значно покращаться. Характерно, що після припинення прийому ліків, його позитивний вплив триває. Більш докладно про властивості та характеристики препарату можна дізнатися на головній сторінці нашого ресурсу, на якому також можливо придбати препарат і замовити його доставку за вказаною адресою. Ми реалізовуємо тільки сертифіковану продукцію, якість якої гарантується виробником.