Остеохондроз – шляхи позбавлення

Здорова спина – це, без перебільшення, щастя для кожної людини. Дискомфортні і неприємні відчуття в спині, на превеликий жаль знайомі дуже багатьом людям. І причини для цього різні, але вони мають безпосереднє відношення до перетворень, які здійснюються в хребті. І якщо зі спиною виникли проблеми, пацієнт схильний до справжніх випробувань і терпить біль, яка часом стає нестерпною, і це змушує серйозно задуматися, як лікувати цей недуг, і чи можливо повністю позбутися від його наслідків? Адже відомо, стан, при якому відбувається сильне ураження дисків, простежити дуже важко.

Як проявляється хвороба?

simptomy-osteohondrozaПрактично, головною причиною є остеохондроз, який вже набув статусу одного з головних ворогів сучасної людини.
Дуже сумним моментом вважається сам факт руйнування хрящів, які формують міжхребцеві диски. При таких невідворотних явищах, практично, не існує шансів на відновлення тканин, що не додає оптимізму. Однак, можливо зупинити прогресування захворювання, уникнути неприємних і хворобливих ускладнень, які загрожують втратою можливості повноцінно рухатися.

Чому ж у людини з’являється дане захворювання? Адже воно не знайоме представникам тваринного світу, яким не властиво прямоходіння. Багато фахівців вважають, що воно виникає в результаті ненормованого навантаження, що особливо відчутно ослабленою м’язової підтримки.

Які чинники провокують ускладнення? Чим вони загрожують людині?

  • Відмова від повноцінного фізичного навантаження;
  • Одноманітність при виконанні специфічних видів робіт;
  • Неприпустимі фізичні навантаження;
  • Раніше отримані травми і удари;
  • Схильність на генетичному рівні;
  • Зайві кілограми;
  • Часткове або повне порушення обміну речовин.

Якщо додати до цих негативних факторів ще й відсутність руху, виходить зовсім не хороша картина, а ризик остеохондрозу збільшується. Не варто ігнорувати і питання якісного та повноцінного харчування, яке постачає цінні речовини, які задіяні в обмінних процесах. Важливо контролювати свої фізичні навантаження в спортзалі, довіривши цю місію досвідченому інструкторові, щоб не завдати шкоди здоров’ю.

Як протікає недуг?

Перш за все, страждають міжхребетні диски, даний процес провокує порушення обміну речовин, відбувається таке явище, як дегідратація ядра диска, кільце, яке його утримує, втрачає свою силу і якість, стає слабким. Втрата вологи негативно позначається на стані ядра, і воно вже не в змозі проявляти свої амортизаційні якості. stadii_osteohondrozaАле ситуацію ускладнює те, що людина може набирати вагу, а звідси – збільшується навантаження, що призводить до важких наслідків. Як фактор ризику можна розглядати тренування, які проводяться в такий несприятливий період.

Сила тиску на фіброзне кільце, яке і без того перебуває в жалюгідному стані, збільшується. Якщо кільце відступає, виникає опуклість, яка на медичній мові називається «протрузія». Це стан, який є першим етапом на шляху утворення грижі. І саме на цій стадії ще є шанс зупинити хворобу, причому, цілком можливо повністю виправити становище. Так як кільце ще не розірвано, при своєчасному обстеженні можна виявити порівняно невеликий розмір протрузії. Чому людина втрачає пильність? В основному, через те, що хвороба не виявляє себе симптомами. Тільки в деяких відділах хребта можливі больові відчуття при даній ступені захворювання, наприклад, в шийному відділі. Якщо протрузію не лікувати, розрив фіброзного кільця неминучий, в результаті чого утворюється грижа, яка дає про себе знати сильним болем і порушеннями неврологічного характеру.

Структум – ефективний засіб для лікування різних станів

Виникає цілком слушне запитання, як лікувати остеохондроз? Сьогодні існує маса препаратів, але одним з найбільш ефективних вважається структум, який не тільки знімає больові симптоми, але і відновлює втрачені властивості хрящової тканини. structum500mgЦе засіб нового покоління, гідно представляє групу хондропротекторів, які забезпечують цілісність хрящів і суглобів. Дозування ліків встановлюються в кожному конкретному випадку, його дія спрямована на захист тканин від руйнування, прискорює одужання, покращує загальний стан тканин і самопочуття людини.

Головним компонентом препарату є хондроїтин сульфат, який благотворно діє на хрящі та суглоби.

Якщо ви бажаєте придбати препарат, детальну інформацію про нього можете отримати на головній сторінці нашого ресурсу. Його зручний інтерфейс дозволить швидко встановити контакт з менеджером і оформити покупку за прийнятними цінами без прихованих накруток і доплат. Купуючи в нашій компанії настільки дієвий і ефективний препарат, ви зможете назавжди забути про ті випробування, які порушили звичний уклад вашого життя і значно погіршили її якість.